Нікольське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області

87000, Нікольський  район, смт Нікольське, вул. Благодатна .б.130

 

Начальник  - ЧЕЛБАРАХ Іван Васильович

 

БОЖКО Лариса Дмитрівна  - заступник начальника, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Телефон  - 06246(2-15-33)

 

11 Лютого, 2021 р., 11:19
Для отримання якісного насіннєвого матеріалу перехреснозапильних сільськогосподарських культур, а саме жита, тритикале, гречки, кукурудзи, соняшнику, ріпаку, гірчиці, редьки олійної, суріпиці необхідно насіннєві посіви захистити від випадкового перехресного запилення, тобто дотримуватись норм граничної просторової ізоляції від інших видів, сортів та гібридів вищезазначених сільськогосподарських культур.
14 Січня, 2021 р., 16:26
Підготовка та проведення сівби ярих культур під врожай 2021 р. вимагає вирішення наступних питань: стан підготовки ґрунту перед сівбою ярих культур у поточному році; реалізація науково-обґрунтованих заходів та особливості вирощування ярих культур в екстремальних умовах степової зони; дотримання вимог до якості насіння; підбір рекомендованих сортів ярих культур для регіону.
20 Листопада, 2020 р., 15:35
Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області надає сільгоспвиробникам
05 Жовтня, 2020 р., 09:25
Внесено зміни до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз 18 вересня 2020 року після опублікування в Офіційному віснику України набирає чинність наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 03 липня 2020 року № 1266 «Про затвердження Змін до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 04 вересня 2020 року за № 853/35136 (далі – Зміни до Порядку). Звертаємо Вашу увагу, що згідно зі Змінами до Порядку: 1. Затверджено нову форму бирки вушної для ідентифікації овець і кіз та замкового механізму бирки, матеріал і механізм виготовлення якого повинні забезпечити неможливість роз’єднання частин, що виключає їх повторне використання. Слід також зазначити, що усі тварини, що утримуються в господарстві, повинні ідентифікуватися биркою згідно зі зразком бирки вушної для ідентифікації овець і кіз. «З 18 вересня проводиться ідентифікація овець і кіз бирками нового зразка на одне вухо тварини». «За наявності бирок старого зразка ідентифікація овець і кіз проводиться бирками старого зразка на обидва вуха тварини до повного їх використання». 2. Починаючи з 01 січня 2022 року тварини старше 12-місячного віку, а також тварини, що експортуються, повинні будуть ідентифікуватися додатково за допомогою бирки з електронним ідентифікатором, яка прикріплюється на друге вухо тварини. На обох бирках тварини буде зазначатись один і той самий ідентифікаційний номер, що відповідатиме номеру електронного ідентифікатора і даватиме змогу індивідуально ідентифікувати кожну тварину та господарство, де вона була народжена. 3. У разі відсутності печатки у фізичної особи-підприємця та юридичної особи, реєстраційні документи повинні бути засвідчені підписом власника (без застосування печатки). 4. Для оптимізації технологічного процесу реєстрації тварин із реєстраційної відомості овець/кіз виключено позиції щодо даних про результати ветеринарних досліджень та епізоотичного стану господарства, на заповнення та завірення яких відводилося три робочі дні відповідно до законодавства. 5. Для забезпечення належного контролю за епізоотичною ситуацією в країні та появою нових господарств з утримання і розведення тварин, які є окремими одиницями епізоотичного контролю, до реєстраційної картки господарства додано норму щодо завірення її спеціалістом державної установи (закладу) ветеринарної медицини, під контролем якого перебуває господарство. З повним текстом Змін до Порядку можна ознайомитися на сайті Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» в розділі «Законодавство».
 
20 Травня, 2020 р., 14:59
ПЛАН ЗАХОДІВ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора