До уваги роботодавців! Електронний кабінет роботодавця!

Дата: 18.02.2021 09:03

Електронний кабінет роботодавця

Сучасні інформаційні та телекомунікаційні технології, з їх стрімко зростаючим потенціалом, відкривають нові великі можливості. Розвиток інформаційних технологій привів до появи «електронного» або «без паперового» офісу.

Для Вас шановні роботодавці, створено сервіс – «Електронний кабінет роботодавця» зорієнтований на скорочення витрат часу: для відвідування  центру зайнятості.

«Електронний кабінет роботодавця» - це персональне віртуальне робоче місце у мережі на сайті Державної служби зайнятості. Зареєструватися у «Електронному кабінеті» Вам допоможуть фахівці служби зайнятості.

Для цього потрібно:

• звернутися у відділ взаємодії з роботодавцями  Нікольського РЦЗ
  •  повідомити адресу електронної пошти
  • сформувати логін та пароль для авторизації на сайті Державної служби зайнятості
  •  активно користуватися електронним кабінетом роботодавця з власного гаджету в зручний час та зручному місці

У «Електронному кабінеті роботодавця» доступні такі функції?:

• подання звітів за формами 3ПН «Інформація про попит на робочу силу(вакансії» у тому числі і уточнювальних в онлайн режимі до Державної служби зайнятості
  • 4ПН- «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці»
  • 1-ПН- «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними робіт в Україні у інших роботодавців»
  • переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться в базі служби зайнятості
  • стан укомплектування заявлених вакансій
  • кількість направлень претендентів на роботу