Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 11:38

15 лютого 2021 року голова райдержадміністрації Аліса ДЕРБАЛЬ взяла участь у мітингу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Аліса Олексіївна звернулась до воїнів – афганців із словами вдячності за мужність і самовідданість, виявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку, активну громадську діяльність. Також на мітингу виступили голова Нікольської районної організації воїнів - інтернаціоналістів «Побратим» Анатолій ГУЦ, Нікольський селищний голова Василь МІТЬКО, заступник Кальчицького сільського голови Віталій ТЕСЛЯ. Присутні представники трудових колективів вшанували пам'ять загиблих під час виконання інтернаціонально обов’язку хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.