Участь у виїзному засіданні постійних комісій

Дата: 01.02.2021 15:20

Сьогодні голова райдержадміністрації, депутат Маріупольської районної ради Аліса ДЕРБАЛЬ була присутня на виїзному засіданні з головами постійних комісій Маріупольської районної ради під головуванням Степана МАХСМИ. На засіданні було розглянуто та обговорено питання розміщення інформації на сайті Державної служби геології та надр України про перелік ділянок надр які виставлені на аукціон, дозвіл на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку Азовської ділянки з Азовським рудопроявом цирконій-рідкісноземельного зруднення, яка розташована на території Нікольської селищної ради. Голова райдержадміністрації доповіла про проведену з цього питання роботу та чітко висловила свою позицію стосовно скасування пропозиції по визначенню Азовської ділянки, дозвіл на користування якої виставлено на аукціон та виключення Азовської ділянки з переліку перспективних ділянок, зазначених в Інвестиційному атласі надрокористувача.

Також в засіданні взяли участь заступники голови Маріупольської районної ради, голови постійних комісій, депутати районної ради, голова Мангушської райдержадміністрації Наталя БУКРЄЄВА, Нікольський селищний голова Василь МІТЬКО.