Увага! Навчання!

Дата: 18.01.2021 11:27

Для тих, хто планує навчаннякорисна інформація тут

У лютому 2021 року Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відкриває навчальні групи за такими професіями:

педикюрник,

маляр,

виноградар,

адміністратор,

тракторист,

фрезерувальник.

Для безробітних навчання в Харківському ЦПТО здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Навчання проходить у декілька етапів:

теоретична підготовка слухачів здійснюється в кабінетах загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки;

виробниче навчання: в майстерні під керівництвом майстра виробничого навчання слухачі отримують практичні знання та навички;

виробнича практика, яка проходить на виробництві, допомагає слухачам удосконалити свої практичні навички та прийоми;

після завершення виробничої практики слухачі здають державну кваліфікаційну атестацію та отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

За детальною інформацією звертайтесь до Нікольського районного центру зайнятості