ВІТАЄМО!

Дата: 28.12.2020 15:38

Указом Президента України №525/2020 "Про території та об'єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення" на території Темрюцької сільської ради створено ландшафтний заказник "Кручі" площею 172,24 га. За останні 10 років це перший об’єкт природно-заповідного фонду загальнодержавного значення, створений на території Донецької області. По суті, ця ділянка є продовженням Українського степового заповідника «Кам’яні Могили». Створення заказника було започатковано науковцями Українського степового природного заповідника та національного природного парку «Меотида» за підтримки Темрюцької сільської ради і тривало майже 3 роки. Особистий внесок у вирішення цієї справи зробив ЖУКОВ Олександр Андрійович, колишній голова Темрюцької сільської ради.

Сьогодні голова райдержадмінстрації Аліса ДЕРБАЛЬ вручила Олександру ЖУКОВУ подяку заступника голови Донецької облдержадміністрації Деніса КЛЮШНІКОВА за небайдужість, розуміння та підтримку у процесі створення ландшафтного заказника загальнодержавного значення "Кручі". ВІТАЄМО!