Участь А.ДЕРБАЛЬ в засіданні колегії Донецької облдержадміністрації

Дата: 24.12.2020 12:46

24 грудня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ДЕРБАЛЬ взяла участь в засіданні колегії Донецької облдержадміністрації в онлайн-режимі під головуванням Павла КИРИЛЕНКА. На порядку денному колегії наступні питання:

1. Про виконання Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки - доповідає в.о. директора департаменту економіки Галина Чурікова.

2. Про проєкт Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2021-2022 роки -доповідає в.о. директора департаменту економіки Галина Чурікова.

3. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2020 рік - доповідає в.о. директора департаменту економіки Галина Чурікова.

4. Про проєкт Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2021 рік - доповідає в.о. директора департаменту економіки Галина Чурікова.

5. Про хід реалізації заходів, включених до Переліку об’єктів і заходів, що здійснюються за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, затвердженого розпорядженнямголови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 04 липня 2016 року №548 (із змінами) - доповідає директор департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації Оксана Головко.

6. Про хід виконання комплексної програми економічного розвитку сільських територій донецької області на 2018-2020 роки за 9 місяців 2020 року -доповідає директор департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Артем Чаган.

7. Про результати роботи Головного управління Національної поліції в Донецькій області з боротьби із злочинністю, забезпечення публічної безпеки і порядку - доповідає начальник Головного управління Національної поліції України в Донецькій Микола Семенишин.