30 річчя служби зайнятості

Дата: 21.12.2020 15:42

У цьому році , 21 грудня - служба зайнятості святкує своє 30 річчя!

Для людини, це вік впевненості і енергії. Так само і служба зайнятості впевнено виконує свої завдання на ринку праці України.

Нікольський районний центр зайнятості за цей час допоміг тисячам людей з різним рівнем освіти, досвідом, соціальним статусом. За 30 років діяльності послугами нашого центру скористалися майже 26 тис. громадян. Працевлаштовано понад 12 тисяч безробітних.

І сьогодні, для багатьох центр зайнятості залишається необхідною підтримкою в непрості моменти їх життя.

Задля покращення життя людей нашого району фахівці постійно вдосконалюють методи роботи. Якісне надання послуг роботодавцям та населенню для нас на першому місці!

І найбільша нагорода – це вирішення проблем кожного клієнта!

Сьогодні голова райдержадміністрації Аліса ДЕРБАЛЬ привітала колектив Нікольського районного центру зайнятості  із святом.