Щотижнева нарада

Дата: 21.12.2020 09:35

Сьогодні, 21 грудня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ДЕРБАЛЬ провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ громади за участю голови Нікольської селищної ради.

На нараді були обговорені актуальні питання щодо епідемічної ситуації та захворюваності на коронавірусну інфекцію, фінансової дисципліни, виконання бюджету на кінець 2020 року та планування бюджету на 2021 рік, пожежної безпеки, надзвичайних ситуацій, соціального захисту населення та пенсійного забезпечення, роботи закладів освіти району, роботи об’єктів житлово-комунального господарства в умовах зимового періоду, виконання карантинних заходів та обмежень населенням.