На крок ближче до свідомого вибору професії.

Дата: 18.12.2020 16:09

Вибір професії – це досить складний і тривалий процес, але за допомогою сучасних ресурсів служби він буде цікавим та корисним.

Саме для того, щоб допомогти у нелегкому виборі, фахівці  Нікольського районного центру зайнятості спільно з фахівцями Нікольського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  провели профорієнтаційний захід з дітьми-вихованцями дитячого будинку сімейного типу.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Марина Пирлик презентувала учням послуги служби зайнятості та розповіла як знайти відповіді на важливі питання:

- Який я?

- Що мені подобається?

- Чого я прагну?

- Чим мені займатися?

- Де я буду успішним?

Профконсультант надала інформацію щодо сучасних підходів професійного самовизначення, тенденцій та перспектив ринку праці, опрацювала разом з учасниками зустрічі правила вибору професії.