День Святого Миколая

Дата: 18.12.2020 15:33

День Святого Миколая, який в Україні відзначають у ніч з 18 на 19 грудня, - улюблене свято для дітей. В цей день усі діти чекають на подарунки.

Враховуючи карантинні обмеження, в цьому році не проводиться традиційний святковий вогник для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Але, як і раніше, кожна дитина цієї категорії отримує солодкі подарунки, які були придбані за рахунок коштів Іміджевої програми Нікольського району.

Сьогодні Святий Миколай особисто відвідав дитячі будинки сімейного типу Наталі Іванівни та Ігоря Володимировича Стрюкових, Олени Володимирівни та Ігоря Анатолійовича Єрохіних, Юлії Миколаївни та Олександра Володимировича Акуленків, Ольги Олексіївни Кочневої та Володимира Йосиповича Товарницького, привітав вихованців, переважно мешканців нашого району, з прийдешніми святами та вручив солодкі подарунки.