Засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 17.12.2020 11:34

17 грудня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ДЕРБАЛЬ провела чергове засідання колегії райдержадміністрації. На розгляд колегії винесено 9 питань:

1. Звіт начальника відділу у Нікольському районі Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області про роботу відділу та виконання Програми економічного і соціального розвитку в галузі земельних відносин у Нікольському районі за 9 місяців 2020 року.

Доповідає: ЄВСЄЄВ

Олександр Сергійович - начальник відділу у Нікольському районі Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області

2. Про підсумки реалізацї Іміджевої програми Нікольського району на 2020 рік.

3.Про хід виконання районної цільової Програми розвитку фізичної культури та спорту в Нікольському районі на 2017-2021 роки.

Доповідає: КУБАРЄВ

Олександр Володимирович

- начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації

4.Про підсумки виконання районної Програми «Ветеран» на 2018-2020 роки.

5.Про підсумки виконання районної комплексної програми щодо медичного соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2019-2020 роки.

Доповідає: АЛІПА

Світлана Анатоліївна - начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

6. Про хід виконання «Програми зайнятості населення Нікольського району».

Доповідає: ГАЛЛА

Ірина Яковлівна - директор Нікольського районного центру зайнятості

7. Про стан виконання «Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Нікольському районі на 2017-2020 роки».

Доповідає: МАРКОВ

Петро Віталійович - начальник відділу освіти райдержадміністрації

8. Про підсумки виконання районної Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Нікольському районі та безоплатний проїзд один раз на рік до будь якого пункту України і назад громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018-2020 роки.

9.Про підсумки виконання районної Програми забезпечення відшкодування компенсаційних виплат за користування послугами зв’язку пільгової категорії громадян у Нікольському районі на 2018-2020 роки.

Доповідає: АЛІПА

Світлана Анатоліївна -начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Після виступів та обговорень присутнім надані відповідні протокольні доручення.