До уваги громадян!

Дата: 16.12.2020 15:04

З 1 січня 2021 року управлінням соціального захисту населення Нікольської РДА припиняється прийом документів від громадян

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від          28 жовтня 2020 року №1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з 1 січня 2021 року прийом заяв на призначення усіх видів державної допомоги, житлових субсидій і пільг з необхідними документами приймаються посадовими особами центру надання адміністративних послуг або уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади.

Адреса центру надання адміністративних послуг:                     смт. Нікольське, вул.Свободи, 120, будівля Нікольського районного Будинку дитячої творчості Нікольської районної ради Донецької області, вхід з бічної сторони.

Управління соціального захисту населення Нікольської РДА приймає від громадян заяви з необхідними документами лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг) до 01 березня 2021 року.

Управління соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації.