Мітинг з нагоди Дня вшанування   учасників ліквідації    наслідків аварії   на Чорнобильській АЕС.

Дата: 14.12.2020 12:21

14 грудня   2020 року голова райдержадміністрації  Аліса ДЕРБАЛЬ,  селищний голова Василь МІТЬКО, представники трудових колективів району взяли участь у мітингу з нагоди Дня вшанування   учасників ліквідації    наслідків аварії   на Чорнобильській АЕС.  На мітингу виступили  Аліса ДЕРБАЛЬ, Василь МІТЬКО та Леонід ПЛАКСІЄНКО.- ліквідатор аварії на ЧАЕС. Присутніх на заході учасників ліквідації аварії на ЧАЕС було відзначено подяками за   мужність, самовідданість та героїзм, проявлені при  подоланні  наслідків Чорнобильської         катастрофи. Це мешканці нашого району:       ПЛАКСІЄНКО Л.О,  ГРУНТОВСЬКИЙ О.М., ПІДДУБНИЙ  В.А., ДИБЯК О.І.,КЛЬОВАНИК В.Д.,  САВЧЕНКО В.Ф., МАЛАЙ А.Г., МЕНДРИН О.Ю., ВОЛОЩУК Н.П, НОВИЧЕНКОН.Є, ПАНАСЕНКО Я.С.,  ІОРКА М.Г., КОТІКОВ   А.М., ШУЛЬГА М.В.,    КОВАЛЬОВА Н. Я., КРІВЕЦЬ С.Г., СЛЮСАР В.М.  Присутні вшанували пам'ять померлих ліквідаторів хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.