Щотижнева нарада

Дата: 14.12.2020 11:35

14 грудня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ДЕРБАЛЬ провела щотижневу оперативну нараду. У нараді взяли участь селищний голова Василь МІТЬКО, начальники відділів та управлінь, керівники територіальних органів центральної виконавчої влади, керівники підприємств та організацій району. Основні питання, які розглядалися на нараді:

- епідситуація в районі, моніторинг виконання протиепідемічних заходів, проведення перевірок дотримання карантинних обмежень та заходів щодо недопущення поширення випадків хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19;

- виконання бюджету району;

-робота закладів освіти у період карантину;

- прийом громадян з питань пенсійного забезпечення, нарахування соціальних виплат, субсидій, компенсацій.

- робота комунальних підприємств з благоустрою селища, населених пунктів району, ,підключення та реконструкція системи водопостачання, буріння свердловин, планові відключення електроенергії у населених пунктах району;

- надання адміністративних послуг, реєстрація договорів оренди;

- підготовка матеріалів на засідання колегії райдержадміністрації.

Присутнім надані відповідні протокольні доручення.