Участь голови райдержадміністрації А.ДЕРБАЛЬ у засіданні сесії Нікольської селищної ради

Дата: 11.12.2020 15:01

Сьогодні голова райдержадміністрації Аліса ДЕРБАЛЬ взяла участь у першій сесії Нікольської селищної ради VIII скликання. На засіданні були присутні представники Донецької обласної державної адміністрації, військово-цивільної адміністрації Лариса ГУСЕВА – заступник директора департаменту – начальник управлення системи життєзабезпечення, житлової політики та благоустрою департаменту ЖКГ, Костянтин ДУДКО – заступник начальника управління – начальник відділу з питань планування роботи організаційного управління, Юлія ФЕСЕНКО – головний спеціаліст відділу з питань провадження реформ та децентралізації управління впровадження реформ місцевого самоврядування департаменту економіки, голова Маріупольської районної ради Степан МАХСМА, начальник Нікольського відділу Волноваської місцевої прокуратури Ігор МІЧКОВСЬКИЙ, начальник Нікольського відділення поліції Ігор КУЗНЕЦОВ, селищний, сільські голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, ЗМІ.

Питання, які розглянуті на засіданні сесії:

1. Про початок повноважень депутатів Нікольської селищної ради.

Доповідач: Кайохтін О.– голова територіальної виборчої комісії

2. Про початок повноважень Нікольського селищного голови.

Доповідач: Кайохтін О.– голова територіальної виборчої комісії

3. Про затвердження порядку денного першої сесії Нікольської селищної ради восьмого скликання.

Доповідач: Мітько В.М. – Нікольський селищний голова

4. Про регламент роботи першої сесії Нікольської селищної ради восьмого скликання.

Доповідач: Мітько В.М. – Нікольський селищний голова

5. Про створення лічильної комісії Нікольської селищної ради Донецької області VIII скликання.

Доповідач: Мітько В.М. – Нікольський селищний голова

6. Про Регламент для вирішення процедурних питань та порядку роботи сесії ради до моменту прийняття Регламенту Нікольської селищної ради VIII скликання.