До уваги користувачів мисливських угідь

Дата: 11.12.2020 14:59

До уваги користувачів мисливських угідь та інших зацікавлених сторін!

Розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 19 жовтня 2020 року № 1150/5-20 «Про здійснення полювання на території мисливських угідь Донецької області у мисливський сезон 2020/2021 років», зареєстрованим у Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 29 жовтня 2020 року                 за № 154/154, відкрито сезон полювання у Донецькій області не ближче 40 км від лінії зіткнення.

Донецька облдержадміністрація погоджує кожному користувачеві мисливських угідь  строки полювання, норми добування мисливських тварин та пропускну спроможність мисливських угідь за умови проведення полювання поза межами територій природно-заповідного фонду .

Відповідно до положень статей 1 та 33 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації видає дозвіл на відстріл диких та шкідливих тварин в межах територій природно-заповідного фонду за умови, що чисельність диких та шкідливих тварин на конкретній території ПЗФ загрожує життю та здоров’ю людей, свійських тварин, завдає значних збитків сільському, лісовому чи мисливському господарству, порушує природний баланс видів, загрожує існуванню інших видів диких тварин у встановлених Державними надзвичайними протиепізоотичними комісіями при райдержадміністраціях та міських радах карантинних зонах зі сказу, африканської чуми свиней та інших особливо небезпечних захворювань.

На територіях природно-заповідного фонду, для яких створено спеціальні адміністрації, в тому числі НПП «Меотида»,  зазначений  відстріл проводиться за погодженням адміністрації або рішенням науково-технічної ради відповідної установи, та під контролем служб держохорони ПЗФ установи.

Сектор містобудування, архітектури та захисту довкілля відділу ЖКГ, цивільного захисту, містобудування, архітектури та захисту довкілля райдержадміністрації