Зустріч в Кальчицькій ОТГ

Дата: 07.12.2020 09:21

Зустріч в Кальчицькій ОТГ

В рамках подальшої ефективної співпраці з новоствореними громадами 04 грудня директорка Нікольського районного центру зайнятості Ірина Галла та начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Олена Пудак відвідали Кальчицьку об’єднану територіальну громаду.

Під час зустрічі з головою новоствореної ОТГ Надією Рибкіною обговорено ряд важливих питань: створення нових робочих місць, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, можливість професійного навчання на замовлення роботодавців, легалізація робочих місць на території громади, можливість надання виїзних соціальних послуг для мешканців ОТГ.

Директорка Ірина Галла наголосила, що служба зайнятості є сервісною установою та пропонує широкий спектр послуг як для роботодавців, так і для шукачів роботи. Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Олена Пудак презентувала учасникам зустрічі нові онлайн-технології та електронні сервіси служби зайнятості, розповіла про можливості використання електронного кабінету для роботодавців, що дозволяють співпрацювати з центром зайнятості дистанційно.

Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю та визначено шляхи взаємодії Нікольського районного центру зайнятості з Кальчицькою ОТГ на найближчий час.