Урочисті збори до Дня Збройних Сил України

Дата: 04.12.2020 13:20

04 грудня 2020 року напередодні Дня Збройних Сил України голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА та Василь МІТЬКО привітали військовослужбовців зі святом, нагородили грамотами за зразкове виконання військового обов’язку, проявлену ініціативу, дисципліну та старанність при виконанні бойових завдань та з нагоди Дня Збройних Сил України.

«З особливою пошаною висловлюю слова вдячності усім нашим військовослужбовцям – хоробрим чоловікам і жінкам – та вітаю їх з професійним святом. Ви здійснюєте дуже важливу місію: захищаєте рідну землю, нашу незалежність та свободу. Щиро дякую кожному з вас за ту непросту службу, яку вам доводиться нести, і за готовність до останнього захищати нашу державу та український народ. Тож у ваш день зичу непереборної сили духу та Божого захисту» - сказала Аліса Олексіївна. Привітали військовослужбовців Василь МІТЬКО, помічник - консультант народного депутата України Д.ЛУБІНЦЯ Наталя ПРОЦЕНКО та заступник військового комісара з територіальної оборони Кальміусько-Нікольського об’єднаного районного

територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексій ЮЛКІН.

День Збройних сил України відзначається 6 грудня. Дата свята обрана не випадково. Незабаром після здобуття Україною незалежності, 6 грудня 1991 року, був ухвалений закон "Про Збройні сили України". А 1993 року цей день з'явився в офіційному календарі українських свят.

Цей день присвячений всім українським військовослужбовцям, які служать або раніше служили в українській армії. Саме на армію, згідно з Конституцією України, покладаються завдання з оборони країни, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.

На сьогодні до складу Збройних сил України входять Сухопутні війська, Повітряні і Військово-морські сили, а також Десантно-штурмові війська і Сили спеціальних операцій.