Засідання сесії районної ради

Дата: 30.11.2020 16:22

30 листопада 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК взяли участь в засіданні сесії районної ради під головуванням Василя МІТЬКО.

Після розгляду на засіданні постійної комісії до порядку денного були внесені наступні питання:

- Про передачу об’єктів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходяться в управлінні Нікольської районної ради в комунальну власність територіальної громади Кальчицької сільської ради.

- Про передачу об’єктів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходяться в управлінні Нікольської районної ради в комунальну власність Нікольської селищної ради.

- Про надання згоди комунальному закладу «Нікольський районний Будинок культури Нікольської районної ради Донецької області» на безоплатну передачу матеріальних цінностей.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 21 травня 2019 року № 7/38-682 «Про надання дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ яке знаходиться в управлінні Нікольської районної ради».

Та інші питання, після розгляду яких були прийняті відповідні рішення. Також, на засіданні сесії була заслухана інформація про виконання протокольного доручення минулої сесії стосовно використання коштів, виділених на лікування хворих на COVID-19.