Мітинг до Дня Гідності та Свободи

Дата: 20.11.2020 11:12
Кількість переглядів: 24

20 листопада 2020 року заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, голова районної ради Василь МІТЬКО, представники трудових колективів району взяли участь у мітингу з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у Україні.
21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи — свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої у 2004 році та Революції Гідності 2013-го. Цей день відзначається щороку відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2014-го.
Цього дня 7 років тому українці вийшли з мирним протестом на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти свої цінності та свободу. Згодом були важкі місяці протистоянь, жорстокі розгони й убивства мирних громадян. Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.Важкою ціною українці вистояли і перемогли!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора