Допомога !

Дата: 19.11.2020 14:43

Допомога у складні часи!

Звертаємо вашу увага, що відновлено набір заявок на отримання одноразової грошової допомоги від міжнародної організації Данська Рада у справах біженців (DRC-DDG).

Кошти надаються сім'ям, які втратили основне джерело доходу через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 і введення карантину.

Допомогу можуть отримати ті, хто зареєстровані та проживають  у Донецькій та Луганській областях. А також ВПО, які живуть у цих двох областях.

Які умови?

* Головний критерій — наявність як мінімум одного працездатного члена сім'ї, який є основним годувальником  і який втратив головне джерело доходу через поширення COVID-19 та введенням карантинних обмежень.

* Фінансова вразливість

* Соціальна вразливість (наприклад, наявність інвалідності або важких хронічних захворювань у кого-небудь з членів сім'ї, тощо)

Важливо! При розгляді заявки обов'язковою умовою є наявність довідки з центру зайнятості про суми виплат (або ж про відмову у виплатах) за останні 3 місяці.

Дізнатись більше про програму та подати заявку можна за посиланням: https://lap.drc.ngo/title/cash