Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 19.11.2020 11:47

19  листопада  2020 року голова  райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела  засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд комісії винесені наступні питання:  про створення дитячого будинку сімейного типу на базі прийомної сім’ї, про стан утримання навчання та виховання дітей в родинах, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, про доцільність влаштування малолітнього дитини-сироти під опіку. Із зазначених питань доповіла Ольга ВНУКОВА – начальник служби у справах дітей Нікольської райдержадміністрації. Після обговорень членами комісії надані відповідні доручення службі у справах дітей райдержадміністрації.