До уваги!

Дата: 18.11.2020 08:28

В  рамках  реалізації  заходів  Регіональної  програми  розвитку  малого та середнього  підприємництва  в  Донецькій  області  на  2019-2020    роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації, 03 грудня 2020 року о 10.00 в онлайн - режимі (ZOOM) проводиться Національна практична  конференція «Малий та середній бізнес - як ефективна складова сталого  розвитку економіки України».

Основною метою проведення Конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі  оновлення економіки Донецької області.

Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

• аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;
  • визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;
  • надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;
  • презентації ефективних практик з питань розвитку МСБ та історії успіху діючих підприємців.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

До участі у Конференції запрошуються представники регіональних та національних органів державної влади, міністерств та профільних відомств, підприємці малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати,  бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Для участі у конференції просимо до  27 листопада 2020 року зареєструватися  за посиланням:   https://bit.ly/3lngVLq  ( доступ для входу буде надіслано зареєстрованим учасникам).