Актуальна інформація станом на 16.11.2020 року

Дата: 16.11.2020 13:28

За даними районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням гострої респіраторної хвороби COVID-19 станом на 16.11.2020 року в Нікольському районі з початку карантину померло - 4 особи, видужали- 58 осіб, хворіють – 220 осіб. Єдиний спосіб уповільнити розповсюдження хвороби - дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних заходів: дотримуватись соціальної дистанції, використовувати індивідуальні засоби захисту, уникати скупчень людей, ретельно мити руки.
Бережіть себе та оточуючих вас людей від можливої тяжкої хвороби. Наша безпечність тягне за собою покарання, як у вигляді втраченого здоров’я, так і вигляді багатотисячного адміністративного штрафу.