До уваги підприємців району!

Дата: 30.10.2020 15:53
Кількість переглядів: 16

Задля оперативного висвітлення законодавчих та інших змін, які стосуються діяльності підприємств в умовах пандемії, Мінекономіки спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва створили загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину:

http://sme.gov.ua/covid19/

Також доводимо інформацію про проєкт Business Index – системне опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 на бізнес та очікувань на 2021 рік. За результатами буде сформовано аналітичний звіт, який буде надіслано учасникам опитування до кінця грудня 2020 року на e-mail, під час реєстрації у дослідженні.

                Для участі в опитуванні першої хвилі необхідно перейти за посиланням: https://web.gradus.app/business Дослідження реалізує платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus та аналітичним центром AdvanterGroup на замовлення Export Promotion Office/Офісу з Просування Експорту.

Надані відповіді будуть взяті до уваги при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва в Україні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора