Молодь Донеччини може взяти участь у тренінгу «Активні громадяни»

Дата: 09.11.2020 15:25

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр у рамках співпраці з BRITISH COUNCIL відкриває реєстрацію на тренінг «Активні громадяни» для молоді Донеччини on-line.

«Активні громадяни» - програма для молоді в галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Мета проєкту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку. В рамках програми планується створення та розвиток мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є двигунами реформ у своїх спільнотах, і надання їм знань і навичок, що сприяють побудові відносин між людьми на основі рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Для участі у тренінгу запрошується молодь Донеччини.

Дата проведення тренінгу: 18- 20 листопада 2020 року у форматі онлайн.

Після тренінгу учасницям і учасникам будуть видані іменні сертифікати та надана можливість написати соціальні проекти і отримати грантову підтримку від BRITISH COUNCIL.

Для участі необхідно пройти онлайн-реєстрацію за посиланням

Детальна інформація за телефоном: 0999489729 Олена