АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 09.11.2020 року!

Дата: 09.11.2020 08:31

За даними районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19  станом на  09.11.2020 року в Нікольському районі з початку карантину зареєстровано 188 випадків хворих на COVID-19 (4 випадки померлих в с.Зоря, с.Кременівка, с.Касянівка, Новогригорівка), в розрізі населених пунктів району, а саме:

смт Нікольське- 91

с.Веселе- 1

с.Федорівка- 1

с.Назарівка-2

Станом на 09.11.2020:  померло -4 особи, видужали- 33 особи, хворіють – 166 осіб.

Зростання захворюваності свідчить, що не можна нехтувати заходами безпеки, необхідно дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних заходів. Вкотре нагадуємо:

- Дотримуйтесь правил гігієни рук. Часто мийте руки водою з милом або обробляйте їх
спиртовмісних антисептиком для рук.
-Тримайтеся на безпечній відстані від тих, хто чхає або кашляє .
-Носить маску, коли перебуваєте в оточенні інших людей.
-Не торкайтеся руками до очей, рота або носа.
-При кашлі або чханні прикривайте рот і ніс ліктьовим згином або одноразовою хусткою.
-Якщо ви відчуваєте нездужання, залишайтеся вдома.
-У разі підвищення температури, появи кашлю і задишки зверніться за медичною допомогою.

Бережіть себе та своїх близьких!