До уваги! КНП "ЦРЛ Нікольського району" інформує:

Дата: 05.11.2020 13:17

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ НІКОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ» інформує:

Станом на 04.11.2020 року КНП «ЦРЛ Нікольського району» придбано за рахунок коштів районного бюджету:

- засоби індивідуального захисту на суму - 127250 тис.грн.

- медикаменти - 150 тис.грн.

- касета для цифрової приставки на рентгенапарат - 50 тис.грн.

З 8.11.2020 року очікується поставка 5-ти кисневих концентраторів на 2 робочих місця кожен, вартістю - 38500грн. (кошти районного бюджету).

За рахунок власних коштів придбано 40 одиниць бактерицидних ламп на суму - 13040грн., вакцина для профілактики грипу - на 8121грн., 5 пульсоксиметрів,                     5 безконтактних термометрів.

04-05.11.2020 року проводиться монтаж розводки кисневої системи в палаті інтенсивної терапії терапевтичного відділення для установки кисневого концентратора на 4 ліжко-місця, отриманого за рахунок централізованого постачання за кошти державного бюджету.

За останні два тижні були отримані по благодійній допомозі 4 кисневих концентраторів від ТОВ «Нова Нива» - 1, «Харвест-Холдинг», ДП «Ілліч-Агро-Донбас» - 2, ТОВ «Малинівка» - 1.

З урахуванням наявних у робочому стані знаходяться 8 кисневих концентраторів, при завершенні монтажу концентратора на 20 літрів, кількість кисневих місць збільшиться до 12, а при придбання 5-ти нових  - до 22.

За рахунок коштів районного бюджету було здійснено доплату працівникам терапевтичного відділення, рентгенкабінету, приймального відділення в розмірі 100% окладу. З моменту підвищення захворюваності пневмоніями за збільшення обсягу робіт були проведені доплати в розмірі 100% окладу працівникам дитячого інфекційного і хірургічного відділень за рахунок коштів лікарні.

Крім того, всьому медичному персоналу була виплачена фінансова допомога, передбачена укладеним з НСЗУ пакетом №33 в умовах роботи під час пандемії COVID-19 з розрахунків 70% - лікарям від посадового окладу за 14 тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки, 50% - середньому медперсоналу і 25 % - молодшому персоналу від мінімальної заробітної плати, оплата була проведена за вересень - жовтень місяці.

В даний час ведуться розрахунки потреби в засобах індивідуального захисту, медикаментах і для стимулювання медпрацівників до кінця поточного року.