АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ НІКОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Дата: 02.11.2020 08:42

За даними районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19  станом на 02.11.2020 року в Нікольському районі з початку карантину зареєстровано 123 випадки  хворих на COVID-19  (4 випадки померлих в с.Зоря, с.Кременівка, с.Касянівка, Новогригорівка), в розрізі населених пунктів району, а саме:

смт Нікольське- 55

с.Новогригорівка – 3

с. Малоянисоль -12

с.Шевченко- 3

с.Зоря- 19

с. Кальчик- 2

с.Тополине -4

с.Касянівка- 4

с.Кирилівка -1

с.Республіка -1

с.Труженка -1

с. Темрюк-2

с.Новокраснівка- 2

с.Кременівка -4

с.Панівка-3

с.Катеринівка- 1

с.Бойове -2

с.Малинівка- 1

с.Ключове- 1

Станом на 02.11.2020:  померло -4 особи, видужали- 28 особи, хворіють – 98 осіб

Без змін залишається епідемічне зонування у Донецькій області на наступний тиждень.

Нікольський  район  залишається у «помаранчевій» зоні.
Нове епідемічне зонування поч
инає  діяти з 00 годин 00 хвилин 02 листопада (понеділок).

Пандемія поступово прискорюється. Поки науковці не винайдуть вакцину та ліків від хвороби, єдиний спосіб захиститися від неї – дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних настанов МОЗ.

Будьте відповідальними! Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно міняйте маски, ретельно мийте руки з милом. Бережіть себе та своїх близьких!