День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2020 09:18

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Це свято встановлено в Україні згідно Указу Президента від 20 жовтня 2009 року. Цього дня традиційно вшановують пам'ять воїнів, які загинули в боях за визволення України та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.
У ході Другої світової війни, саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.
Ми пам'ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.
Представники трудових колективів району вшанували память загиблих у Другій світовій війні односельців покладанням квітів та хвилиною мовчання.