Відкриття Темрюцької амбулаторії

Дата: 28.10.2020 13:12

У 2018 року під реалізацію проєкту «Розвиток мережі амбулаторій та ФАПів, шляхом побудування нових сімейних амбулаторій та ФАПів» на підставі наказу Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України від 26.07.2018р. №187 «Про затвердження переліку проектів та заходів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» в Нікольському районі було заплановано будівництво двох амбулаторій в с.Темрюк та с.Тополине.

Сьогодні, 28 жовтня 2020 року Темрюцьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 4 було урочисто відкрито. На відкритті були присутні заступник голови Донецької облдержадміністрації Деніс КЛЮШНІКОВ, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, помічник консультант народного депутата  України Д.ЛУБІНЦЯ Наталя ПРОЦЕНКО, заступник голови районної ради Ірина ПЛАВСЬКА, Темрюцький сільський голова Олександр ЖУКОВ, працівники амбулаторії, мешканці села. Штат амбулаторії -  5 осіб: один лікар загальної практики сімейної медицини, дві медичні сестри загальної практики сімейної медицини, одна молодша медична сестра, один водій. Робочі місця оснащені сучасним медичним обладанням, створені всі умови для людей з інвалідністю. Амбулаторія буде обслуговувати мешканців сіл: Темрюк, Зелений Яр, Веселе, Садове, Лугове. В новій будівлі Темрюцької амбулаторії ЗП/СМ №4 розташовані два кабінети сімейного лікаря, процедурний кабінет, оглядовий кабінет, реєстратура, службове приміщення, приміщення зберігання медичних виробів, комора, кімната персоналу, гардероб, тамбур, коридор, санвузол.

Придбано сучасне медичне обладнання: ваги для дітей, ваги для дорослих, ростомір, медична вимірювальна стрічка, електронний медичний термометр, сфігмоманометр для вимірювання кров`яного тиску, пульсоксиметр, медичний ліхтарик, електрокардіограф, пікфлуометр, молоток неврологічний, таблиці для перевірки гостроти зору, апарат визначення рівня глюкози крові, центрифуга, сумка лікаря, сумка-холодильник, холодильник для зберігання вакцин, кушетка трансформер, шафа для зберігання лікарських засобів, сповивальний столик для зали очікувань, спірометр портативний, небулайзер, вимірювач гемоглобіну, вимірювач багатофункціональний, світильник оглядовий, стіл для інструментів, сповивальний столик, ширма, ноші медичні, набір шин, крісло-каталка, набір діагностичний, стетоскоп, монітор пацієнта, набір цифрових «скопічних» систем із генератором світла.