АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ НІКОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Дата: 23.10.2020 09:46

За даними районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 станом на 23.10.2020 року в Нікольському районі з початку карантину зареєстровано 88 випадків хворих на COVID-19.

Всього з початку карантину підтверджених випадків -88 (3 випадки померлих в с.Зоря, с.Кременівка, с.Касянівка), в розрізі населених пунктів району, а саме:

смт Нікольське- 38
с.Новогригорівка – 2
с. Малоянисоль -5
с.Шевченко- 2
с.Зоря- 18
с. Кальчик- 2
с.Тополине -3
с.Касянівка- 3
с.Кирилівка -1
с.Республіка -1
с.Труженка -1
с. Темрюк-2
с.Новокраснівка- 1
с.Кременівка -4
с.Панівка-2
с.Катеринівка- 1

Станом на 23.10.2020: померло -3 особи, видужали- 27 осіб, хворіють – 64 особи.
Пандемія нарощує темп, а разом з тим збільшується і ризик захворіти.
Це небезпечна тенденція, яка призвела до значного посилення карантинних обмежень, тому уникайте масових скупчень людей, дотримуйтесь соціальної дистанції, використовуйте індивідуальні засоби захисту, ретельно мийте руки. Старанно виконуючи ці прості правила, ми зможемо зменшити темпи розповсюдження хвороби.
Бережіть себе та своїх близьких.