Засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 22.10.2020 10:40

22 жовтня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела засідання колегії райдержадміністрації, в якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, заступник голови районної ради Ірина ПЛАВСЬКА, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації На порядку денному колегії 4 питання:
1.Про стан соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Нікольському районі.
2. Про виконання обласної програми імунопрофілактики та проблемні питання забезпечення епідблагополуччя по вакцинокерованим інфекціям по Нікольському району за 9 місяців 2020 року.
3. Інформація про хід виконання районної комплексної соціальної програми «Молодь і сім’я Нікольського району 2018-2020 роки».
4. Інформація про хід виконання районної Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю та ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2019-2022 роки.
З цих питань доповіли керівники структурних підрозділів райдержаміністрації
Після доповідей надані відповідні протокольні доручення.

Також на колегії військовий комісар Кальміусько-Нікольського ОРВК Олександр ДЕМ’ЯНЕНКО урочисто вручив голові райдержадміністрації Алісі ВЕСЬОЛКІНІЙ відзнаку за співпрацю з Донецьким обласним військовим комісаріатом.