Вшанування пам'яті Яблонського Миколи

Дата: 14.10.2020 08:57

14 жовтня заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, представники громадськості, вшанували пам'ять Яблонського Миколи - (позивний Коляся). Микола народився 30.07.1988 року у селі Сергіївка Нікольського району Донецької області.
Молодший сержант, командир взводу 131-го окремого розвідувального батальйону.
Загинув 7 липня 2016 року в районі села Лопаскіне Новоайдарівського району Луганської області внаслідок підриву мікроавтобусу, в якому він їхав із побратимом, на керованому фугасі.
Похований 9 липня 2016 року у Федорівці. У нього залишились дружина та син.
Нагороджений орденом "За мужність" 3-го ступеня (посмертно) . Надзвичайно важливо згадувати та гідно вшановувати подвиг захисників, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя. Вони стояли насмерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою. Слава захисникам України!

Вічна пам'ять Героям!