Заходи до Дня Захисника України

Дата: 14.10.2020 09:51

14 жовтня голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА привітала військовослужбовців частин, що дислокуються на території Нікольського району зі святами: Днем Захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці. Аліса Олексіївна вручила грамоти від керівництва району військовослужбовцям за зразкове виконання військового обов’язку, проявлену ініціативу, старанність при виконанні бойових завдань та наголосила: «14 жовтня – це день, який дійсно єднає захисників України всіх часів. Сучасних воїнів ми вітаємо у свято Покрови Пресвятої Богородиці, покровительці українського війська, та День українського козацтва. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України. Бажаю всім нашим захисникам міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях! Героям слава!»