До Дня захисників України

Дата: 12.10.2020 14:43

12 жовтня заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, заступник голови районної ради Ірина ПЛАВСЬКА взяли участь у святі до Дня Захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвято Богородиці «Слава незламним захисникам», яке підготували та провели працівники Будинку дитячої творчості. 14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюванням серця мільйонів громадян нашої країни, це свято звитяги українського лицарства, а також день памяті та пошани всіх, хто продовж століть боровся за державний суверенітет України. На свято були запрошені селищний голова Олег МЕНДРИН, начальник відділу освіти Петро МАРКОВ, військовослужбовці, вчителі, школярі, протоієрей отець Володимир. Гостей привітали ведучі свята та вихованці вокального гуртка «Музичні краплинки». Вони читали вірші, співали пісні, подарували військовослужбовцям сувеніри, зроблені учасниками гуртка «Творча майстерня».