Актуальна інформація станом на 11.10.2020

Дата: 12.10.2020 08:44

Впродовж останніх кількох днів четверо мешканців Донеччині померли від коронавірусної хвороби: у Маріуполі, Покровську і двоє у Мирнограді.

За неділю, 11 жовтня, хворобу в області виявили ще у 50 осіб, зокрема у 1 дитини:
– 23 у Маріуполі;
– 21 у Краматорську;
– 4 у Слов’янську;
– по 1 у Миколаївці та Лиманській ОТГ.

Через значне зростання кількості нових хворих значно ускладнюється первинна і вторинна статистична обробка інформації, тож у зведеннях можливі затримки. Зрештою буде врахований кожен хворий, але на це може знадобитися трохи більше часу.

Пандемія не бере вихідних. День у день в Україні встановлюються нові сумні рекорди за кількістю нових хворих. Темпи поширення хвороби зростають і в Донеччині. Це вже призвело до часткової втрати статусу зеленої зони.

Від понеділка Бахмут, Вугледар, Краматорськ, Мирноград, Покровськ, Слов’янськ та Слов’янськии район віднесені до помаранчевоі зони, а Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Лиман, Маріуполь, Новогродівка, Селидове, Соледар, Торецьк, а також Бахмутськии, Великоновоселківськии, Добропільськии, Мар’інськии, Нікольськии, Олександрівськии та Покровськии райони – до жовтої.

Просимо  з усією відповідальністю ставитися до ситуації. Не можна недооцінювати хворобу. Єдиний надійний спосіб протистояти їй – дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ. Бережіть себе та своїх близьких!

Докладніша інформація щодо поширення COVID-19 у Донецькій області – на інфографіці.

— поделилась обновлением в связи с COVID-19.