Науково-практична конференція

Дата: 09.10.2020 14:05

09 жовтня 2020 року голова райдержаміністраціхї Аліса ВЕСЬОЛКІНА та заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК взяли участь у науково-практичній конференції "Роль унікальних територій та об'єктів в краєзнавчому, науковому та творчому туризмі Північного Приазов'я на прикладі району заповідника "Кам'яні Могили", яка проходить 09-10 жовтня у Нікольському районі за участі представників Національної академії наук України, Департаменту екології та природних ресурсів, управління культури Донецької облдержадміністрації, Нікольської райдержадміністрації, Нікольської районної ради, сільських рад.В програмі конференції також передбачено проведення «круглого столу» на тему «Підсумки трирічного започаткування громадського природоохоронного свята «День Степу» і шляхи його юридичного оформлення в регіоні та Україні».