Актуальна інформація станом на 07.10.2020

Дата: 08.10.2020 11:47

Коронавірусна хвороба забрала ще одне життя на Донеччині. Новою жертвою став 58-річний лікар із Краматорська. Його смерть констатували 5 жовтня (про що повідомлялося на брифінгу 6 жовтня). Підтверджені офіційні дані по цьому випадку потрапляють до статистики цієї доби.

За середу, 7 жовтня, COVID-19 діагностували ще у 295 мешканців області, зокрема у 7 дітей:
– 121 у Маріуполі (1 дитина);
– 58 у Краматорську (3 дітей);
– 29 у Слов’янську (2 дитини);
– 14 у Торецьку;
– 11 у Костянтинівці;
– по 9 у Селидовому і Добропіллі;
– по 8 у Бахмуті і Дружківці;
– по 4 у Лиманській ОТГ та Слов’янському районі;
– по 3 у Покровську і Нікольському районі;
– по 2 у Мангушському, Покровському, Волноваському, Мар’їнському і Великоновосілківському районах;
– по 1 у Новогродівці (дитина) та Олександрівській ОТГ, Добропільському та Ясинуватському районах.

Через значне зростання кількості нових хворих значно ускладнюється первинна і вторинна статистична обробка інформації, тож у зведеннях можливі затримки. Зрештою буде врахований кожен хворий, але на це може знадобитися трохи більше часу.

Маріуполь став першим містом в області, який подолав сумну позначку у 1000 хворих. На жаль, уже зараз зрозуміло, що він буде не єдиним таким. Донецька область уже частково втратила статус зеленої зони, і, якщо ситуація розгортатиметься такими ж темпами, уряд змушений бути ухвалити рішення посилити карантинні обмеження ще.

Тільки спільною відповідальною поведінкою можна уникнути посилення тиску на економіку регіону. Тому закликаю всіх дослухатися до провідних вірусологів світу: уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно змінюйте маски, ретельно мийте руки з милом. Бережіть себе та своїх близьких!