День юриста

Дата: 08.10.2020 11:37

08 жовтня 2020 року відбулись урочисті збори з нагоди професійного свята - Дня юриста. На збори були запрошені юристи структурнх підрозділів райдержадміністрації, районної ради, сільських рад, територіальних підрозділів органів виконавчої влади, підприємств та установ району .Зі словами привітань до присутніх звернулись голова Нікольської райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА та голова Нікольської ради Василь МІТЬКО. «Відстояти законні інтереси, захистити права в суді, відновити справедливість - це робота юристів, людей, що представляють професію, престиж і відповідальність якої постійно росте зростає. Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства або організації, які б зуміли обійтися без консультацій юриста. Праця правознавця завжди в пошані, вона визнана суспільством. У день Вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, професійного відношення до справи та 100% дотримання букві закону. Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!" – наголосила голова райдержадміністрації. Кращі працівники юридичних служб району були нагороджені грамотами голови Нікольської райдержадміністрації та голови Нікольської районної ради:
БУРА Тетяна Василівна - заступник начальника відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Нікольської райдержадміністрації
ПАНІОТОВА Олександра Олександрівна - радник голови Нікольської районної ради з питань юридичного забезпечення
КОМАРОВА Марія Миколаївна - начальник відділу «Нікольське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
ТАТАР Наталя Сергіївна – головний спеціаліст відділу «Нікольське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
БІРЮКОВА Тетяна Леонідівна - провідний юрисконсульт Нікольського районного центру зайнятості
ПАТРИЧА Марина В’ячеславівна - спеціаліст – юрисконсульт Малоянисольської сільської ради
МЕЮС Марина Вікторівна - головний спеціаліст –юрисконсульт управління Державної казначейської служби України у Нікольському районі
ФІЛАТОВА Інна Анатоліївна - начальник Нікольського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків)
ЯЦКО Алла Юріївна - головний спеціаліст Нікольського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків)
ПОКОТІЛОВА Олена Василівна - спеціаліст – юрисконсульт І категорії
Нікольської селищної ї ради
КОСАЧОВА Любов Костянтинівна - юрисконсульт КНП «Нікольський ЦПМСД»
ЯРОЦЬКИЙ Олександр Вікторович - завідувач сектору правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Нікольської райдержадміністрації
КАПУСТА Ігор Вікторович- головний спеціаліст сектору правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Нікольської райдержадміністрації
МОСТОВА Ганна Григорівна – начальник Нікольського районного відділу державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)
ЗДОР Олександр Леонідович – заступник начальника Нікольського районного відділу державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)
АЗАРХОВА Олена Юріївна – головний державний виконавець Нікольського районного відділу державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)
ТЮТЮН Наталя Сергіївна – головний державний виконавець Нікольського районного відділу державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)
ХАРЧЕНКО Аліна Олегівна – старший державний виконавець Нікольського районного відділу державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)
ПІКАЛО Альбіна Вікторівна - державний виконавець Харцизького міського відділу державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)