Заходи до Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дата: 01.10.2020 16:46

01 жовтня 2020 року заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, голова районної ради Василь МІТЬКО взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана та привітали присутніх на святі. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
Люди похилого віку - це люди, найбільше багатство яких - досвід, знання, уміння, мудрість.
Від усього серця бажаємо всім міцного здоров’я, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом Вас!