Урочисте вручення двокімнатної квартири

Дата: 30.09.2020 15:45

30 вересня 2020 року, у День усиновлення, відбулось урочисте вручення двокімнатної квартири з усіма зручностями, яка була придбана за рахунок субвенції з державного бюджету для осіб з числа дітей - сиріт, ХАРЛАМОВІЙ Крістіні. Крістіна разом з родиною опікуна переїхали до смт Нікольське та отримала статус внутрішньо переміщеної особи. Дівчина закінчила Нікольску ЗОШ №1, зараз навчається у м.Маріуполь. Голова райдержадіміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА, голова Нікольської районної ради Василь МІТЬКО вручили Крістіні ключі від квартири, Наталя ПРОЦЕНКО – помічник –консультант народного депутата України Д.ЛУБІНЦЯ, Олег МЕНДРИН – Нікольський селищний голова, Ольга ВНУКОВА – начальник служби у справах дітей, Світлана АЛІПА – начальник УСЗН, Тетяна ЧЕМОВА – в.о. директора ЦСССДМ привітали та вручили квіти та подарунки.