Заходи до Дня усиновлення

Дата: 30.09.2020 13:05

30 вересня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела  урочисту зустріч, присвячену Дню усиновлення.

На зустріч були запрошені прийомні батьки, опікуни, батьки-вихователі дитячих будінків сімейного типу.  Щороку близько десятка сімей у нашому районі влаштовують дітей-сиріт до своєї родини.Сьогодні 46 дітей виховується в опікунських родинах, 22 дитини в прийомних сімях та дитячих будинках сімейного типу.

Аліса Олексіївна висловила слова подяки всім родинам, які відкрили двері своєї домівки для дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування: «Це свято батьків, які виховують усиновлених, прийомни та підопічних дітей. Вас об’єднує бажання навчити  дітей жити  уродині.Ви не чекаєте подяки , ви просто тихо і відповідально робите свою справу.Це прояв милосердяі великої любові до дітей. Ми пишаємося вами!».

Від щирого серця, теплими словами зі святом привітали присутніх Василь МІТЬКО – голова Нікольської районної ради, Наталя ПРОЦЕНКО – помічник –консультант народного депутата України Д.ЛУБІНЦЯ, Олег МЕНДРИН – Нікольський селищний голова, Ольга ВНУКОВА – начальник служби у справах дітей, Світлана АЛІПА – начальник УСЗН, Петро МАРКОВ – начальник відділу освіти, Тетяна ЧЕМОВА – в.о. директора ЦСССДМ. Прийомним батькам, опікунам, батькам-вихователям дитячих будінків сімейного типу були оголошені подяки та вручені квіти і подарунки.