До уваги підприємців!

Дата: 29.09.2020 14:33

ДО УВАГИ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМЦІВ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ПІВДНЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ!

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) запрошує вас взяти участь у п’ятиденному бізнес-кемпі «Шлях переможця».

? Де: місто Святогірськ, готель Зелений Гай.
? Коли: 6-11 жовтня 2020 року.
???? Що: на вас чекають цікаві тренінги, бізнес-ігри, квести. Ви отримаєте знання та навички ведення ефективних переговорів онлайн та офлайн, бізнес-планування в умовах кризи, інструменти і канали интернет-продажів.

???? Для кого буде корисним: для малих та середніх підприємців, а також для самозайнятих осіб, які планують офіційно стати підприємцями.

? Участь безкоштовна, але кількість місць обмежена. Не зволікайте! Реєструйтеся за посиланням:
Реєстрація триватиме до 4 жовтня.

Проєкт USAID покриває навчання, проживання, харчування. Транспортні витрати відшкодовуються тільки у разі надання підтверджуючих квитків.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

#СхідМожливостей