Щотижнева нарада

Дата: 28.09.2020 11:40

28 вересня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела щотижневу оперативну нараду. У нараді взяли участь голова районної ради Василь МІТЬКО, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, начальники відділів та управлінь, керівники територіальних органів центральної виконавчої влади, керівники підприємств та організацій району.На нараді обговорено проблемні питання, соціально-політичну ситуацію в районі, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні. Основні питання, які розглядалися на нараді:
- виконання доходної частини районного та місцевих бюджетів;
- робота над погашенням боргів до бюджету;
- фінансування пенсій та соціальних виплат, компенсацій в повному обсязі;
- оздоровлення дітей;
- стан ремонтів закладів освіти, підготовка до нового опалювального періоду, робота над проєктами;
- робота з безробітними,тренінги, виплата допомоги по безробіттю;
- робота комунальних підприємств з благоустрою селища, населених пунктів району, освітлення вулиць, ремонт доріг комунальної власності, відновлення дорожніх знаків, реконструкція системи водопостачання, ліквідація аварій;
- соціальний супровід сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах;
- надання адміпослуг виїзним мобільним офісом
-охорона здоров'я населення району, заходи щодо недопущення поширення випадків хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.
Присутнім на нараді надані протокольні доручення.