Спорт для кожного, в будь-який час та всюди!

Дата: 26.09.2020 11:33

26 вересня 2020 року  голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА взяла участь у спортивному заході «Спорт для кожного, в будь-який час та всюди» з нагоди відкриття нового спортивного багатофункціонального майданчика. Аліса Олексіївна привітала присутніх на святі дітей, їх батьків, побажала їм успіхів та перемог у спортивних змаганнях.Основна аудиторія на святі спорту – це найменші мешканці нашого району, для яких дуже важлива фізична активність і любов до спорту.Ніщо так не тішить серце, як наші діти, особливо, коли вони здорові, щасливі, веселі і дарують нам свою радість.
Усі дітки зможуть сьогодні спробувати свої здібності у різних видах спорту та обрати для себе майбутнє спортивне захоплення. Не дарма кажуть, що справжнє життя починається тоді, коли дружиш з кращими, тренуєшся з найсильнішими, і не здаєшся тоді, коли здається, що нічого вже не можна виправити. До привітань приєдналисть народний депутат України Дмитро ЛУБІНЕЦЬ,голова Нікольської районної ради Василь МІТЬКО, заступник начальника управління фізичної культупи та спорту облдержадміністрації Сергій ГОРБУНОВ, директор обласного центру "Спорт для всіх" Сергій ГОЛОВЧЕНКО, Нікольський селищний голова Олег МЕНДРИН. На святі Аліса ВЕСЬОЛКІНА та Василь МІТЬКО вручили директору ДЮСШ Валентині БЕРШАКОВІЙ ключі від мікроавтобусу, який був придбаний для ДЮСШ. Після перерізання стрічки почесними гостями разом з юними спортсменами усі гості завітали на майданчик, де за олімпійської традицією зробили перший удар по м'ячу. Також відвідали спортивні локації з різних видів спорту, а саме футбол, дзюдо, вільна боротьба, волейбол, баскетбол, настільний теніс, гімнастика, брейк-данс та хіп-хоп, сучасні танці, бокс, великий теніс. На святі виступили вихованці гуртка сучасного танцю «Step by step» Нікольського районного Будинку дитячої творчості, вихованці Нікольського дитячого садку «Ромашка». Після завершення урочистої частини всі діти взяли участь у ігровій програмі.