Рада роботодавців Нікольського району

Дата: 24.09.2020 16:00

У НІКОЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ СТВОРЕНА РАДА РОБОТОДАВЦІВ!

24 вересня у Нікольському районному центрі зайнятості відбулося перше установче засідання Ради роботодавців.  Загалом у засіданні прийняло участь 16 учасників як очно так і дистанційно.

Вступне слово взяла заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг  Ольга Смирнова. В своїй промові наголосила про необхідність створення Ради роботодавців, про модернизацію послуг які надає сучасна Служба зайнятості, впровадження Інституту «Консультанта роботодавця» з метою побудови ефективних методів і нових рівнів взаємодії центру зайнятості з роботодавцями.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцям Олена Пудак подякувала усім причасним та всім кто проявив ініціативу і долучився до першого установчого засідання. Звернула увагу на мету створення Ради роботодавців: забезпечення оптимальної співпраці між роботодавцями та Нікольським районним центром зайнятості, участь роботодавців у регулюванні ринку праці, формування та реалізація державної політики у сфері зайнятості населення, прогнозування потреб ринку праці у фахівцях, організація професійного навчання фахівців з урахуванням кваліфікаційних вимог роботодавців.

За результатами голосування головою Ради роботодавців у Нікольському районі обрано  Сергія Товарчі – голову ФГ «Товарчі С. М.», заступником – Станіслава Грушевого голову ФГ «Ранок-агро», секретарем – Олену Пудак начальника відділу взаємодії з роботодавцями.

Голова Сергій Товарчі ознайомив присутніх з положенням про Раду роботодавців при Нікольському районному центрі зайнятості та вніс пропозицію провести друге засідання Ради в грудні 2020 року.

Учасники засідання затвердили план спільних заходів Нікольського районного центру зайнятості з роботодавцями, які входять до складу Ради.

Робота триває, чекаємо на тісну співпрацю задля якісного аналізу ринку праці та надання послуг нашим клієнтам.

Впевнені - робота принесе плідні результати!