Ярмарок вакансій

Дата: 24.09.2020 15:58

На Донеччині пройшов загальнообласний ярмарок вакансій «Знайдемо роботу разом!»

Ярмарок одночасно пройшов в усіх містах та районах області. Нікольський РЦЗ долучився до участі також.

Цього року захід вперше був проведений у дистанційному форматі на платформі сервісу ZOOM.

У ярмарку взяли участь  роботодавці Нікольського району - ТОВ «Агротис», ТОВ «М’ясна весна», КП «Комсервіс», ДП «Приазовський Лісгосп» які презентували свої актуальні вакансії для шукачів роботи та безробітних, а також презентаційні відеоролики.

Загалом у ярмарку в Нікольському районні взяло участь майже 40 безробітних та 4 підприємства.

Шукачам роботи та роботодавцям було презентовано портфоліо. Учасники були проінформовані про всі переваги цього інструменту пошуку роботи, як для безробітного так і для роботодавця.

Усі у кого виникли питання отримали відповіді. Зацікавлені були направленні на співбесіди. Загалом за підсумками ярмарку відбулося 5 онлайн-співбесід.

Таким чином, ми робимо висновки, що карантин не перешкода проведенню таких масштабних та  значущих, для нас та наших клієнтів, заходів.