Онлайн-засідання колегії Донецької облдержадміністрації

Дата: 24.09.2020 11:16

24 вересня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА взяла участь в онлайн-засіданні  колегії Донецької облдержадміністрації. На порядок денний винесені наступні питання:

1. Про стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства та електроенергетики області до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Доповідають директор департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергій Гончаренко та директор департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації Артем Литвинов.
2. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2020 рік у першому півріччі 2020 року. Доповідає в.о. директора департаменту економіки облдержадміністрації Галина Чурікова.
3. Про хід виконання регіональної програми «Профілактика та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018- 2021 роки» у 2020 році. Доповідає заступник директора департаменту – начальник управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталя Філіппова.
4. Про проект Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2023 роки. Доповідає заступник директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації Павло Челпих.